Molyer Hakkında...

Ayakkabı modasına 1996 yılından beri yön veren Molyer ayakkabı Türkiye’nin önemli erkek ayakkabı ve hazır giyim markalarının arkasındaki gizli güç olmuştur. Müşterileriyle partner ilişkisi kuran buradan elde ettiği sinerji ile yüksek kaliteye sahip koleksiyonları ve ürünleri moda severlerin beğenisine sunmuştur.

Molyer Ayakkabı Türkiye'nin Cacharel Erkek ayakkabı lisansörüdür. Türkiye, Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Suriye, Kazakistan, Azerbaycan, Lübnan gibi ülkeleri de dış ticaret ağımız içindedir.

 

Molyer Ayakkabı 2500 m2 kapalı alanda günün gerektirdiği tüm teknik altyapıya sahip fabrikasında 70’i geçen personeli sayısı ile 2 fabrika günde 1200 çift ayakkabı üretimi, yılda 280.000 çifti aşan kapasitesi ile kalite ve moda tutkunlarının ihtiyacını karşılamaktadır.

Molyer Ayakkabı kuruluşundan itibaren ülke ihracatına önemli katkılar sağlamıştır. İhracat pazarlarında hem kendi markası Sergio Paganelli ile hem de önemli Avrupalı markalarına ürettiği ürünler ile kendisine yer bulmuştur. İhracat yapılan ülkeler sırasıyla şöyledir. İtalya, Rusya, Hollanda, Almanya, Bulgaristan, Güney Afrika, Tayvan, Azerbaycan, Irak, Kazakistan, ABD, Fransa, Japonya gibi önemli pazarlardır.

Molyer Ayakkabıcılık; 2014 yılından itibaren modanın önde gelen Fransız markalarından CACHAREL 'in erkek ayakkabı ve kemer lisansörü olup, Türkiye, Rusya, Lübnan, Irak dahil 7 ülkede satış ve üretim hakkına sahiptir.