KARGO ve TESLİMAT

Siparişlerim kaç gün içerisinde teslim edilir ?

Yasal olarak siparişlerinizin teslim süresi 30 gün olarak belirtilmiştir. Ancak Molyer.com.tr olarak sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına siparişlerinizi 2 - 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmekteyiz.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ana sayfa’da “Hesabım“ bölümündeki "Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin statüsünü kontrol edin. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da destek@molyer.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse alıcı adını değiştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ana sayfa’da“Hesabım“ bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin statüsünü kontrol edin. Yeni alıcı adını iletmek için tıklayabilir ya da destek@molyer.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz molyer.com.tr iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

Siparişleriniz UPS Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Evet var. Ancak bu durum teslimatı talep ettiğiniz ülkeye göre değişiklik gösterebilir. detaylı bilgi alabilmek için lütfen destek@molyer.com.tr adresine mail atınız.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz UPS Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.